BARACUDATUR BELGESİ GERİ GELDİ

Değerli Dostlar;

4 Sene süren hukuki süreç sonrası savunma dahi alınmadan belgesi iptal edilen BARACUDATUR bugün itibarı ile “İHYA OLDU”. Yani belgemi geri aldım.

Bu süreçte bana destek olan başta aileme, Değerli Avukatlarım Prof.Yücel Pehlivanoğlu ve Yavuz Oran’a, destek ve dayanışma mailleri atan 2000’in üzerinde meslektaşıma, Telefonla arayan, işyerime gelen dostlarıma, havayollarına, üyesi olduğum Basın dernekleri, Gezginler Derneği, İTÜ Mezunları Derneği, 4 şehirde standlar kurup binlerce imza toplayan Ankara Cumhuriyet Liseliler Derneğine, sayıları yüzleri bulan yurtdışı partnerlerime, Sosyal Paylaşım sitelerinde BARACUDATOUR adına destek sayfaları açan dostlarıma, Ulusal ve yerel basında yazılarıyla bana destek olan başta Sayın Bakanım Bahattin Yücel, Fehmi Köfteoğlu, Özkan Altıntaş, Nilgün Atar, AA Eski Muhabiri Durmuş Ali Başkan, Aydın Yaylacıklar, Cemal Kızıltan Hürriyet Gazetesi’nde ki köşesinden Erman Toroğlu, Hürriyet Gazetesi Yalçın Doğan, Vatan Gazetesi Yazarı Can Ataklı ve onlarca ulusal, yerel köşe yazarı ve basın mensuplarına ve beni telefon ile arayıp, mail, faks ve sosyal medyada yazıları ile destekleyenlere teşekkür etmek isterim. Unuttuklarım varsa da çok özür dilerim.

Hiçbir husumetim olmadığı, hatta içlerinde iş verdiğim, iş bulduğum, turlarımı satanların, yardımım dokunanların, ağabey dediklerim, birlikte yediğim-içtiklerim, yüzüme gülenlerin, kendisine yapılan hakaretlere göğüs gerdiğim, koruduğum olanların da bulunduğu belgemin iptal için elinden geleni ardına koymayan, 22 dakikada aleyhime 11 dilekçe ve rapor yazan, yazdıran, bu sayede Türsab’a danışman olan, Türsab gezilerine müdavim olan, “boş gezerken” Türsab’da işe alınan, Belgesi derhal ihya olan, Yönetim kurullarına alınan malum 11 kişiye de ….. …… !