ÇALIŞKAN ÜÇKAĞITÇI

E kardeşim daha önce de yazmıştım. Bu muhasebeciyi işe alan kişi, kurum, şirket yok olmaya mahkumdur.

Ne yazmıştım?;

Benden önce çalıştığı 4 şirket de battı
Karısı karımdan iş istedi Baracudatour’da yer verdim, Şirketimizde ses, video ve yazışma kaydı da olan istenmeyen hareketlerinden huzursuz oldum. Kendisine başka bir şirkette iş bulup yol verdim..

Ne oldu? Kendisine iş bulduğum şirket de BAM’ladı.

Bu muhasebeci yine boştayken, şirket sahibi değilken, bir turizm şirketinde dahi çalışmazken belgemin iptali için TÜRSAB’a ve Başkanına “N’olur Başkanım” diyerek birkaç tane dilekçe ve mail yazdı. Bu işsiz güçsüz zat’ın yazdığı dilekçeler ve mailler de TÜRSAB tarafından kal’e alınıp aleyhime delil olarak Turizm Bakanlığı ve Mahkemelere gönderildi.

Ne oldu? Kısa bir süre sonra Baracudatour belgesi iptal oldu

Bir başka acentada kendisine yer bulan bu zat’ı alan arkadaşa birkaç kez uyarı maili attım, konuştum. Dinlemedi. USLAN artık dedim ancak uslanmadı, üstüne üstlük bu zat’ın aracılığı ile bir web sitesine

CEM POLATOĞLU ÇOK AYIP ETTİ ! başlığı ile belge iptali konusunda aşağıdaki demeci verdi.

Cem Polatoğlu, kürtaj turizmiyle ilgili ‘böyle bir reklam yapayım, bu reklamın sonucunda müşteri gelsin, işin ticaretini yapayım’ gibi bir düşünceyle yola çıktı. Kendisi bu spekülasyonu bir fırsata çevirmeye çalıştı. Çok ayıp etti. Sektörü töhmet altında bırakarak, ikinci bir suç işlemiş oldu. Bu tamamiyle etik kurallara uymayan bir davranıştır. Belgesinin iptal edilmesi belki Cem Polatoğlu’nu bozmaz ama sektörün korunması adına yapılan iyi bir davranıştır. (Serhat Uslan)

Ne oldu? Bu USLAN, USLAN diye uyardığımız arkadaşımızın da işleri kötüye gitti.

Aleyhime hiç bir vasfı yokken TÜRSAB’a dilekçeler yazan muhasebeci yine işsiz kalınca mükafatmış gibi bu kez hem de o senenin parasıyla 5.000 TL’ya TÜRSAB’da işe alındı

Ne oldu? Eğer yukarıdaki başlık doğruysa

Şimdi TÜRSAB zorda…