NECATi CALISKAN; Yalvarıyor belgem iptal edilsin diye “N’OLUR BASKANIM. MUSAADE ETMEYiN…”

Paylaş

NECATi CALISKAN; Yalvarıyor belgem iptal edilsin diye “N’OLUR BASKANIM. MUSAADE ETMEYiN…”

TATLI TATLI YEMENİN ACI ACI KUSMASI VARDIR.

Tüm tezgahtakilere sesleniyorum ; Belgemin iptali için her türlü kumpası yaparken güzel, Belgem iptal olduğunda göbek atarken güzel,  Yazılarımın altına çakma isimlerle yorum yaparken, Şirkete kulübeden telefon açıp küfrederken güzel, ama belgeler tek tek açığa çıkınca Özür mesajı at, “aman Cem yazmasın” diye araya adamlar koy, hatta mesaj duruyor, TÜRSAB’ı suçla bu “fake mail”ben yazmadım diye, sonra kaçacak delik ara,.. Bak kardeşim;  “KALABALIKTA EFELİK YAPANIN TENHADA ÖZÜRÜ OLMAZ”   Şimdi kusma zamanı…

Hazrete  sormuşlar; Bu adam senin aleyhine yazıyor, konuşuyor. Neden? demiş Hazret.  “Ona hiçbir iyiliğim dokunmadı ki…”

Ama benim ona iyiliğim dokundu. Çalıştığı 4 şirket de batıp işsiz kalan, karısının eşime ricasıyla şirketimde sandalye verdiğim, “bazı problemler!” baş gösterince benim kendisine başka yerde iş bularak yolumu ayırdığım zattır bunları yapan…

Not: İşin komiği, o çalıştığı 5.acenta da battı, 6. olarak BARACUDATOUR’un belgesi iptal oldu ve şu anda şahıs TÜRSAB’da çalışıyor…  🙂

Acaba neden bir insan böyle haset, kin, nefret dolu işler yapar, sahte adreslerle web sitelerine yazdığım yazılara saldırır anlamam ? Yetişmeye çalışıyor desem ömrü vefa etmez.  Acaba birisi tavuğuna kışt mı dedi? Acaba birisi sevdiği kızı elinden mi aldı? Oturup o tarihteki ses kayıtları ve video görüntülerine bakmak lazım.. Olur ya, vardır elbet bir sebebi…

MAAŞINI BEN ÖDÜYORUM…

Garibime giden,

1) Bu zatın işsizken “N’olur Başkanım” diyerek belge iptalim için yazdığı 2 niteliksiz paçavrayı TÜRSAB’ın evrak niyetine bakanlığa göndermesi ve dolayısı ile bunların benim açtığım dava dosyasında savunma olarak yer alması.  (ekte)

2) Yine, aslı muhasebeci olan bu zatın 2 şikayet mektubu sonrası TÜRSAB’da mesleği ile alakasız bir kadroda işe alınması.

3) Ve işin en acı tarafı; belgemin iptal olmasına neden olan bu zatın halen 4.942 TL olan maaşının benim aidatımla ödeniyor olması… (Ekte bordro)

Ya diğer dilekçe sahibi Selahattin Dal?.  Bu Dal, daha düne kadar her hafta bana telefon açar, hal hatırın dışında çoluğuma çocuğuma hatta arkadaşım Erman Toroğlu, Yılmaz Vural’a o haftanın  “sayısal rakam” tahminlerini sorar.

Yahu, ne içten içe kin biriktirmişsin sen Dall? Ne için? Beleş TÜRSAB’ın yurtdışı gezilerine ödül kazanmak için mi? (Ekde resimde) Öyle ya. Anlattığın kadarı ile sen hayatında ne incoming yaptın ne de benden veya başkasından ürün almadan outgoing operasyonu. Buna rağmen Türsab tarafından o ülkeden bu ülkeye ağırlandın.

Dal; Sana 6’lı kazandıramadım ama bak sen benim belgemi iptal ettirip beleş Yurtdışı gezileri kazandın. Tebrikler… 

Allah herkese akıl, fikir ve omurga versin derim.necati 2 - Kopya necati-bordro-1 selahattin dal selahattin-dal