Hande Aslanalp’e

Paylaş

Hande Aslanalp’e

BABANIZ NE GÜZEL SÖYLEMİŞ…

Hanımefendi. Sizi hiç tanımıyrum. Ne İstanbul’da acentacılık yaparken ne de İzmir’de sizi gördüğümü hiiç hatırlamıyorum. Kim olduğunuzu, neler yaptığınızı bu yazınızdan öğrendim.  Mesela, Baracudatour’un kapatılması için imza attığınızı, bundan sonra Yönetim Kuruluna seçildiğinizi de yazınızdan öğrendim.  “Hatta bölüm kapanıncaya kadar yüksek lisansa devam ettiğinizi ” neden yazdınız anlamadım ama Bravo. Tebrik ederim. Rahmetli babanızın “Birisi veya bir konu hakkında yazmadan önce DERSİNİ İYİ ÇALIŞ, ÜZÜLÜRSÜN. ( O, madara olursun derdi.)”  sözünü  yazdıktan hemen sonra herhalde unutkanlık! sonucu  bu konunun geçmediği platformlardan bile tekzip isterken bizleri gülümsetmenizi de;  (aşağıda size bir moderatörün cevabı)
————————————
Merhaba,
Sanırım bir hata var… 
” 
ayrıca yazı ekinde bulunan cevap metninin sitenizde yayınlanmasını, aksi halde hakkınızda her türlü yasal  yollara başvuracağımı şimdiden bildiririm ”
demişsiniz ancak cevap verdiğiniz  yazı platformumuzda hiç bir şekilde yayınlanmamıştır…

Düzeltmenizi rica ederim… 

MODERATÖR

————————————–
Yazınızın devamını, beni hiç ilgilendirmediği için sabredip okuyamadım.  Özür dilerim. Ancak sizi de kırmak istemedim. Bu türden başarılarınızın devamını dilerken, tekzip metninizi görmeyenler de görsün sizi tanımayanlar da tanısın diye arzunuz üzerine, değil 1 hafta, 1 ay zevkle hemen altta yayınlayacağımı belirtirim.

Ancak sizin adıma yazdığınız hakaret dolu yazınızdan dolayı ben öyle 1 hafta falan bekleyemeyeceğim…

Cem Polatoğlu